x

Na sygnale: Powiedz Arturowi: Przepraszam (275)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Katarzyna Łęcka
W skrócie:Lidka wychodzi ze szpitala na krótką przepustkę. Dokonuje szokującego odkrycia - dowiaduje się, że pod jej nieobecność Robert skonstruował w domu bombę. Natychmiast dzwoni na policję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Lidka wychodzi ze szpitala na krótką przepustkę. Dokonuje szokującego odkrycia - dowiaduje się, że pod jej nieobecność Robert skonstruował w domu bombę. Natychmiast dzwoni na policję. Tymczasem Podolak zjawia się w stacji i żąda rozmowy z doktorem Górą. W końcu wyciąga broń. Terroryzuje Piotra i Nowego. Ratownicy próbują opanować sytuację, ale weteran jest coraz bardziej zdenerwowany. Tymczasem Lidka dostaje krwotoku. Na pomoc spieszy jej Potocki. Zapewnia dziewczynę, że uratuje ją i synka. W drodze do szpitala stan rodzącej jednak znacznie się pogarsza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także