Na sygnale: Polowanie (97)

Na sygnale: Polowanie (97)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Góra zajmuje się kloszardem, który przedstawia się jako hrabia Porębski. Lekarz nie wierzy w historię pacjenta.Wiktor jedzie z zespołem do lasu. Podczas polowania doszło tam do wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Góra zajmuje się kloszardem, który przedstawia się jako hrabia Porębski. Lekarz nie wierzy w historie o arystokratycznym pochodzeniu pacjenta. Później odkrywa jednak, że mężczyzna faktycznie może być milionerem. Wiktor jedzie z zespołem do lasu. Podczas polowania doszło tam do wypadku - jeden z myśliwych zranił niechcący biwakującego w pobliżu mężczyznę. Ku zaskoczeniu ekipy ratunkowej pechowym strzelcem okazuje się Potocki. Banach szybko zauważa, że pacjent, prócz rany postrzałowej, ma także objawy zatrucia. Ranny przyznaje się, że znalazł w lesie metalową beczkę z podejrzaną zawartością.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także