Na sygnale: Piekło (93)

Na sygnale: Piekło (93)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Krzysztof Kasior
W skrócie:Ratownicy jadą nad rzekę, gdzie pomocy potrzebuje kilkadziesiąt osób. To młodzi ludzie, którzy zatruli się dopalaczami. Dziewczyna w najpoważniejszym stanie została uderzona metalowym prętem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Ratownicy jadą na plażę nad rzeką, gdzie pomocy potrzebuje kilkadziesiąt osób. To młodzi ludzie, którzy zatruli się dopalaczami. Poszkodowani mają liczne poparzenia, złamania, torsje i drgawki. Dziewczyna w najpoważniejszym stanie walczy o życie po tym jak kolega zaatakował ją metalowym prętem. Akcją ratunkową kieruje doktor Potocki. Wiktor odkrywa, że w imprezie uczestniczyła także jego córka Zosia. Dziewczyna pod wpływem dopalaczy chce popełnić samobójstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także