Na sygnale: Paparazzo (152)

Na sygnale: Paparazzo (152)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016-2017   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur
Reżyseria:Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
W skrócie:Zespół Anny odpowiada na wezwanie do ciężarnej gwiazdy pop, która odczuwa silny ból. Jeden z fotografów, którzy ukryli się wokół jej domu, spada z drzewa. Adam jest nękany przez komornika.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Zespół Anny odpowiada na wezwanie do ciężarnej gwiazdy pop, Mai, która jest nękana przez paparazzi. Przyszła matka odczuwa silny ból, jednak nie chce pojechać do szpitala ani poddać się badaniom. Rodzić chce tylko pod opieką swojego prywatnego doktora. Po chwili jednak zaczyna się poród. Tymczasem na ratowników czeka kolejne wyzwanie, gdy jeden z fotografów, którzy ukryli się wokół domu gwiazdy, spada nagle z drzewa. Adam z kolei nadal walczy z długami i jest nękany przez komornika. Zachłanny paparazzi składa Wszołkowi niemoralną propozycję, dzięki której jego kłopoty finansowe mogą pójść w niepamięć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także