x

Na sygnale: Ostatni wspólny dyżur (357)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Tomasz Średniawa
W skrócie:Wiesława znajduje sobie nowe hobby, feng shui. Postanawia drastycznie przeorganizować bazę. Ratownicy dostają wezwanie do staruszka, który pobił się z kolegą i nie może zatamować krwotoku z nosa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Ku przerażeniu Góry Wiesława znajduje sobie nowe hobby - feng shui. Postanawia drastycznie przeorganizować bazę. Lekarz dostaje wezwanie do staruszka, który pobił się z kolegą i nie może zatamować krwotoku z nosa. Po przejściu orkanu Tadeusz ratownicy mają pełne ręce roboty. Martyna i Piotr jadą do pary nastolatków, którzy umówili się na randkę w budynku przeznaczonym do rozbiórki. Klaudia dostaje ataku paniki i zaczyna mieć problemy z oddychaniem. Jej chłopak, Misiek, schodzi do piwnicy po kurtkę. Jego śladem rusza Piotr. Dochodzi do tragedii - w wyniku podmuchu wiatru strop się zawala i obaj zostają uwięzieni pod gruzami. Misiek ma złamaną nogę.

Występują (pokaż wszystkich)