Na sygnale: O mały włos... (465)
Występują: | Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska |
---|---|
Reżyseria: | Jan Jagielski |
W skrócie: | Doktor Góra (Tomasz Piątkowski) zajmuje się mężczyzną, który boryka się z zespołem jelita drażliwego. Wiktor natomiast rozpoczyna pracę na SOR-ze. Szkoli również Lisieckiego. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.
W tym odcinku
Wiktor rozpoczyna pracę na SOR-ze. Zajmuje się też szkoleniem Lisieckiego. Wkrótce ich pacjentem zostaje pijany kloszard. Doktor Banach ratuje kolegę przed popełnieniem niebezpiecznego błędu. Lisicki chce podać choremu z udarem nieodpowiedni lek. Nowy mówi kolegom, że udało mu się ustalić adres skrytki handlarza, który oferuje sproszkowane muchomory.Gabriel i Piotr decydują się zatrzymać mężczyznę. Gdy przestępca usiłuje uciec, dochodzi do bójki i obaj ratownicy spadają z dachu. Benio próbuje zbliżyć się do Soni. Podczas ich wspólnego dyżuru muszą pomóc seniorowi z podejrzeniem zawału i jego wnukowi z udarem. Tymczasem doktor Góra zajmuje się mężczyzną, który boryka się z zespołem jelita drażliwego.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Kuliński
jako doktor Wiktor Banach -
Tomasz Piątkowski
jako doktor Artur Góra -
Lea Oleksiak
jako doktor Anna Reiter -
Dariusz Wieteska
jako ratownik Piotr Strzelecki -
Konrad Darocha
jako ratownik Adam Wszołek -
Monika Mazur
jako ratownik Martyna Kubicka -
Anna Haba
jako ratownik Lidka Chowaniec -
Kamil Wodka
jako Nowak "Nowy" -
Edyta Bełza
jako Zosia Banach -
Anna Wysocka-Jaworska
jako Barbara Wszołek -
Marcin Grzymowicz
jako doktor Potocki -
Wojciech Zygmunt
jako Kuba -
Marcelina Zawadzka
-
Anna Wysocka
jako Basia Wszołek -
Katarzyna Joda
-
Michał Przybysz
-
Marta Wiktorowska
-
Iga Górecka
jako Ruda -
Tomasz Skrzypniak
-
Eryk Pawlikowski
-
Hanna Chojnacka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Jan Jagielski reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: To się jeszcze okaże... (217) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 26 czerwca 6:30 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Pomóżcie jej (218) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 26 czerwca 7:00 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Gwiazdy ratownictwa (337) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 26 czerwca 10:00
- Na sygnale: Za dużo wrażeń (338) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 26 czerwca 10:30
- Na sygnale: Kwestia zaufania (593) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 26 czerwca 11:20
- Na sygnale: Tacy sami, tylko inni (594) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 26 czerwca 11:50
- Na sygnale: Sprawy sercowe (685) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 26 czerwca 14:35
- Na sygnale: Nic śmiesznego (219) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 26 czerwca 16:25 i 4 późniejsze emisje
- Na sygnale: Iluzjonista (220) - serial fabularno-dokumentalny - czwartek, 26 czerwca 16:55 i 5 późniejszych emisji
- Na sygnale: Chora miłość (339) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 27 czerwca 10:00