x

Na sygnale: Nowy początek (307)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Sara Bustamante-Drozdek
W skrócie:Ratownicy nadal nie mogą wydostać się z klubu Velvet. Wiktor zamierza wyjść z ukrycia i zdać się na łaskę uzbrojonego Stawskiego. Na miejsce przyjeżdżają zespoły doktor Reiter i Potockiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Ratownicy nadal nie mogą wydostać się z klubu Velvet. Wiktor, bojąc się o życie rannego Piotra, zamierza wyjść z ukrycia i zdać się na łaskę uzbrojonego Stawskiego. Na miejsce przyjeżdżają zespoły doktor Reiter i Potockiego. Anna próbuje wejść do środka, by pomóc mężowi. Wówczas atakuje ją Stanisław. Basia jest bliska zupełnej rozpaczy. Tadek miał mieć przeszczep nerki, jednak operacja zostaje odwołana. Do szpitala niespodziewanie przybywa Adam. Od razu oświadcza, że chce oddać synowi nerkę. Zniechęcić go do tego próbuje jego guru, ten sam człowiek, który nakłonił go wcześniej do zostawienia rodziny. Między mężczyznami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Ratownik w końcu rzuca się na mentora z pięściami. Na oddziale pracę podejmuje nowy i bardzo zdolny lekarz, doktor Beniamin Vick. Uznany chirurg plastyczny zostaje zatrudniony na stanowisku szefa stacji. Szybko okazuje się, że jest znajomym Wiktora. Banach jest jednak daleki od radości z tej współpracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także