Na sygnale: Niech wygra najlepszy (610)
Występują: | Wojciech Kuliński, Izydor Łobacz, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak |
---|---|
Reżyseria: | Tomasz Szreniawa |
W skrócie: | Mimo protestów męża Górska bierze udział w zawodach. Spotyka koleżankę ze studiów, Kamę Walicką. Po zakończeniu wyścigu dawna znajoma zaczyna się dziwnie zachowywać, ma problemy z sercem i tonie. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kolejne perypetie grupy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie Wiktora (Wojciech Kuliński), Birtney (Paulina Zwierz) czy Benia (Hubert Jarczak).
W tym odcinku
Tuż przed triatlonem Martynie psuje się rower. Z kolei doktor Góra uważa, że jego ciężarna żona nie powinna brać udziału w masowej imprezie. Mimo jego protestów Górska stawia się na zawodach. Na basenie spotyka koleżankę ze studiów, Kamę Walicką, należącą do zespołu konkurencyjnego szpitala. Po zakończeniu wyścigu dawna znajoma zaczyna się dziwnie zachowywać, ma problemy z sercem i tonie... Startująca na pożyczonym rowerze Martyna, ku przerażeniu kolegów i Piotra, traci nagle przytomność.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Kuliński
jako doktor Wiktor Banach -
Izydor Łobacz
-
Tomasz Piątkowski
jako doktor Artur Góra -
Lea Oleksiak
jako doktor Anna Reiter -
Dariusz Wieteska
jako ratownik Piotr Strzelecki -
Monika Mazur
jako ratownik Martyna Kubicka -
Kamil Wodka
jako Nowak "Nowy" -
Edyta Bełza
jako Zosia Banach -
Anna Wysocka-Jaworska
jako Barbara Wszołek -
Wojciech Zygmunt
jako Kuba -
Anna Wysocka
jako Basia Wszołek -
Amelia Radecka
jako Olga -
Justyna Sieniawska
jako doktor Beata Górska -
Monika Mazur-Chrapusta
jako Martyna -
Hubert Jarczak
jako doktor Beniamin Vick -
Monika Sołubianka
jako Waleria -
Krystyna Tkacz
jako Wiesława Góra -
Paulina Zwierz
jako Julka vel Britney -
Jarosław Gruda
jako Zdzisław -
Adam Turczyk
jako ratownik Alek Klis -
Anna Kuc
jako Lena -
Klaudia Janas
jako Karolina
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Szreniawa reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Czasem lepiej nie wiedzieć (684) - serial fabularno-dokumentalny - noc sob./niedz., 14 na 15 czerwca 5:30 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Corrida po polsku (571) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 15 czerwca 11:20
- Na sygnale: Zosia samosia (572) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 15 czerwca 11:50
- Na sygnale: Sprawy sercowe (685) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 15 czerwca 18:35 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Tacy sami (686) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 15 czerwca 19:00 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Impas (687) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 15 czerwca 19:30
- Na sygnale: Pogoda pod psem (688) - serial fabularno-dokumentalny - niedziela, 15 czerwca 20:00
- Na sygnale: Aż po grób (209) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 6:30
- Na sygnale: Bieg Patrioty (210) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 7:00 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Szach mat (321) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 16 czerwca 10:00