Na sygnale: Nie twoja sprawa (248)

Na sygnale: Nie twoja sprawa (248)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
W skrócie:Artur ratuje życie Robertowi, który próbował popełnić samobójstwo. Ekipa Banacha pomaga ofiarom dwóch wypadków samochodowych. W jednym z nich ucierpiały dzieci, które przebywały na ulicy bez opieki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Artur ratuje życie Robertowi, który próbował popełnić samobójstwo. Lidka dziękuje mu za pomoc. Jednocześnie prosi, by zostawił ich w spokoju i nie mieszał się w jej sprawy. Następnego dnia doktor Góra zostaje wezwany do starszego mężczyzny, który ma problemy z widzeniem i zranił się w głowę. Ekipa Banacha musi pomóc ofiarom dwóch wypadków samochodowych. W pierwszym z nich ucierpiał mężczyzna, który został potrącony na dwa dni przed swoim ślubem. W drugim poszkodowanych zostało dwoje małych dzieci. Wpadły one pod auto, ponieważ przebywały na ulicy bez opieki. Lekarze uznają, że Tomek nie kwalifikuje się do operacji. Zosia błaga ojca o pomoc. Wiktor jednak także stwierdza, że ryzyko jest zbyt duże. Anna wspiera załamaną dziewczynę i prosi Banacha, by jeszcze się nie poddawał i poszukał sposobu na ocalenie młodego strażaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także