x

Na sygnale: Miłość niejedno ma imię (387)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Sara Bustamante-Drozdek
W skrócie:Anna i Wiktor niepokoją się o zaginionego Czarka. By zapomnieć na chwilę o nieszczęściu, doktor Reiter postanawia wrócić do pracy. Wraz z zespołem jedzie do panny młodej, która zemdlała w USC.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Anna i Wiktor niepokoją się o Czarka, który wciąż jest zaginiony. By zapomnieć na chwilę o nieszczęściu, doktor Reiter postanawia wrócić do pracy. Wraz z zespołem jedzie do panny młodej, która zemdlała w USC. Niedoszły teść pacjentki także wymaga opieki, gdy zaczyna mieć problemy z sercem. Nowy odkrywa, że Britney spotyka się z Alkiem, który niedawno rozpoczął pracę w ich bazie. Niebawem obaj mężczyźni ruszają na wezwanie do wypadku. Muszą zająć się ciężko rannym nastolatkiem. W trakcie akcji Alek okazuje się dużo sympatyczniejszy, niż na to wygląda. Tymczasem Benio włącza się do akcji i próbuje uchronić jednego z pacjentów przed kalectwem.

Występują (pokaż wszystkich)