x

Na sygnale: Miłość nie powinna boleć (461)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Marta Minorowicz
W skrócie:Wiktor zajmuje się nastolatkiem, który spadł z sanek ciągniętych przez skuter. Zespół Anny usiłuje pomóc mężczyźnie z problemami z sercem i niskim poziomem cukru we krwi. Nagle jego stan się pogarsza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Wiktor zajmuje się nastolatkiem, który spadł z sanek ciągniętych przez skuter podczas suchego kuligu z bratem. Drugi z chłopaków okłamuje doktora Banacha, twierdząc, że w drodze do domu został potrącony przez samochód. Okazuje się jednak, że wcześniej zjechał na sankach ze schodów. Zespół Anny zaś usiłuje pomóc mężczyźnie z problemami z sercem i niskim poziomem cukru we krwi. Nagle jego stan się pogarsza. Doktor Reiter wreszcie odkrywa, że pacjent w tajemnicy przyjmuje insulinę i umyślnie wywołuje u siebie chorobę. Piotr stresuje się przed oceną komisji dyscyplinarnej. Ma również za złe Martynie, że postawiła go w tak trudnym położeniu. Na dodatek Karol buntuje go przeciwko żonie. W stacji kobieta może liczyć na wsparcie Anny. Nowy nie rozumie, dlaczego Martyna nie pomogła mężowi i nie wyciszyła sprawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także