x

Na sygnale: Mama na śmieciarce (287)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Sara Bustamante-Drozdek
W skrócie:Podczas dyżuru Reiter jedzie ze swoją ekipą do nastolatki, która skarży się na ból brzucha. Odkrywa, że dziewczyna symuluje. Nagle w obecności ratowników pacjentka próbuje popełnić samobójstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Relacje między Wiktorem i Anną wciąż są chłodne, co nie umyka uwadze kolegów. Podczas dyżuru doktor Reiter jedzie ze swoją ekipą do nastolatki, która skarży się na ból brzucha. Odkrywa, że dziewczyna symuluje. Nowy domyśla się jednak, że pacjentka ma kłopoty. Nagle w obecności ratowników próbuje ona popełnić samobójstwo, połykając kapsułki do prania. Okazuje się, że mężczyzna, który podał się za jej ojca, jest w rzeczywistości porywaczem. Napastnik wyciąga broń i nie pozwala zabrać swojej ofiary do szpitala. Anna proponuje, że zostanie, jeśli mężczyzna wypuści pozostałych. Basia wraca do ośrodka, w którym przebywa Adam. Podaje się za pacjentkę, by się z nim zobaczyć. On jednak prosi, by żona o nim zapomniała. Podczas kolejnej akcji ratowniczka poznaje sympatycznego policjanta Szymona, który zaprasza ją na kawę.

Występują (pokaż wszystkich)