Na sygnale: Mądrzejszy ustępuje (227)

Na sygnale: Mądrzejszy ustępuje (227)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Wiktor pełni dyżur z Nowym. Ich współpraca nie układa się dobrze. Ratownicy najpierw ruszają na pomoc rowerzyście, który wjechał w słup. Następnie zostają wezwani do gabinetu weterynaryjnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Wiktor pełni dyżur z Nowym. Niestety przez to, że chłopak ukrywał przed nim swój związek z Zosią, ich współpraca nie układa się dobrze. Ratownicy najpierw ruszają na pomoc rowerzyście, który wjechał na słup. Następnie zostają wezwani do gabinetu weterynaryjnego. Na miejscu ma być mężczyzna, którego zaatakował pies, jednak zamiast tego ekipa Banacha trafia na bandytów, którzy uciekają przed policją. Wiktor zostaje ciężko ranny. Tymczasem Anna z Martyną jadą do sklepu z artykułami RTV, gdzie trwa wyprzedaż i klienci zaciekle walczą o rzeczy, które chcą nabyć.

Występują (pokaż wszystkich)