x

Na sygnale: Kwestia zaufania (438)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Dariusz Dłużewski, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak
Reżyseria:Jan Jagielski
W skrócie:Artur usiłuje pomóc kobiecie, która po porodzie ma anemię, poważną infekcję oraz silny ból brzucha. Lekarz podejrzewa rzeżączkę. Ekipa Wiktora jedzie na działkę do seniorki, która się źle poczuła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Artur usiłuje pomóc kobiecie, która po porodzie ma anemię, poważną infekcję oraz silny ból brzucha. Szybko wychodzi na jaw, że dziecko pacjentki jest również chore. Lekarz podejrzewa rzeżączkę. Sugeruje, że młoda matka mogła zarazić się od niewiernego męża. Beata udaje się na spotkanie z Wieleckim. Zdecydowała się, aby zakończyć ich znajomość. Z daleka obserwuje ich Basia. Ratowniczka dochodzi do wniosku, że czas najwyższy poinformować o wszystkim Górę. Zaniepokojony tym lekarz od razu jedzie na miejsce schadzki swojej żony z szefem. Podczas drogi ulega wypadkowi, zderzając się z samochodem Wieleckiego. Ekipa Wiktora jedzie na działkę do seniorki, która się źle poczuła. Okazuje się, że problemy ze zdrowiem ma też mąż kobiety. Choruje na serce. Tymczasem Kuba podczas kolacji z Leną i ojcem zauważa, że senior wyraźnie flirtuje z jego ukochaną. Załamany sięga po alkohol i mówi o wszystkim Nowemu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)