×

Na sygnale: Kryminał (413)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Anna Kuc, Tomasz Piątkowski, Grzegorz Pacanowski
Reżyseria:Jan Jagielski
W skrócie:Kuba i Nowy dochodzą do wniosku, że Lena zmaga się z poważnym problemem neurologicznym. Tymczasem ekipa doktora Góry pomaga prokuratorowi, który przed rozprawą prawdopodobnie doznał udaru.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Kuba i Nowy chcą ponownie razem pracować, by móc wzajemnie się pilnować, czy któryś z nich spotyka się z Leną. Ratownicy dowiadują się, że ich sympatia na kolejne spotkanie umówiła się z ich dwójką jednocześnie. Dochodzą do wniosku, że dziewczyna ma poważny problem neurologiczny. Tymczasem ekipa Góry pomaga prokuratorowi, który przed rozprawą prawdopodobnie doznał udaru. Po krótkim badaniu podejrzane objawy nagle znikają. Sędzia podejrzewa wówczas, że prawnik symulował. Niespodziewanie stan zdrowia pacjenta gwałtownie się pogarsza. Benio i Britney odpowiadają na wezwanie do kobiety w zaawansowanej ciąży, u której wystąpiło niepokojące krwawienie. Gdy docierają na miejsce, zostają brutalnie zaatakowani przez partnera pacjentki. Napastnik więzi ratowników w komórce na podwórzu. Agresywny mężczyzna jest zły, ponieważ dziecko jest owocem zdrady. Koledzy przyłapują Klisa w środku nocy, gdy ten nocuje w gabinecie Bielińskiego. Okazuje się, że Alek nie miał się, gdzie podziać po tym, gdy żona przepędziła go z domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)