x

Na sygnale: Krew, pot i łzy (427)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Grzegorz Waller
W skrócie:Alek wdaje się w konflikt z kolegami Britney z dzielnicy. Żąda od nich zapłaty za zniszczenie auta. Grozi, że zawiadomi policję. Dr Reiter wraz z ekipą jedzie do nastolatka z silnym bólem brzucha.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 23 lutego
jutro
21:25 TVP Polonia (z napisami)
sobota, 24 lutego
pojutrze
5:00 TVP Polonia (z napisami)
piątek, 1 marca
za 8 dni
11:20 TVP HD (z napisami)

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Benio odwiedza Bielińskiego w szpitalu. Zapewnia przełożonego, że pod jego nieobecność stacja funkcjonuje bez zarzutu. Nieoczekiwanie obowiązki kierownika przejmuje Alek. Ratownik postanawia wykorzystać okazję i zmienić grafik pracy tak, aby pełnić wszystkie dyżury razem z Britney. Innym razem Klis odkrywa, że pani Stasia, u której wynajmuje pokój, ma problemy z pamięcią. Na dodatek kolejny raz wdaje się w konflikt z kolegami Britney z dzielnicy. Alek żąda od Rodzyna i Łukiego zwrotu pieniędzy za zniszczenie samochodu. Grozi mężczyznom, że złoży obciążające ich zeznania na policji. Wiktor ponownie zmuszony jest zostawić Annę i Czarka, by polecieć do Zosi, która po raz kolejny trafiła na oddział patologii ciąży. Podczas dyżuru doktor Reiter jedzie wraz z ekipą do nastoletniego chłopaka, który cierpi na ból brzucha. Na miejscu lekarka odkrywa, że pacjent zatruł się grzybami, które zebrał wcześniej jego brat. Okazuje się, że chory nastolatek potrzebuje nowej wątroby. Targany wyrzutami sumienia krewny poszkodowanego postanawia, że odbierze sobie życie, by po śmierci zostać dawcą organu. Zespół Artura pomaga pacjentowi, który ma poważne problemy z oddychaniem. Mężczyzna przyznaje się, że ma uczulenie na własny pot. W rzeczywistości spocił się za sprawą koleżanki, która usiłuje się do niej zbliżyć, czym bardzo go stresuje. Stan chorego się pogarsza, gdy dziewczyna postanawia pocałować go na pożegnanie.

Występują (pokaż wszystkich)