Na sygnale: Iluzjonista (220)

Na sygnale: Iluzjonista (220)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
W skrócie:Wiktor opiekuje się starszą pacjentką, która cierpi na atak duszności. Ekipa doktora Góry jedzie na wezwanie do iluzjonisty, który został przebity ostrzem. Na scenie dochodzi do kolejnego wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Wiktor opiekuje się starszą pacjentką, która cierpi na atak duszności. Wnuczek seniorki wyznaje, że właśnie tego dnia zamierzał zdradzić bliskim, że jest gejem. Widząc reakcję swojego ojca, postanawia jednak wyrzec się miłości. Jego partner w akcie rozpaczy jest gotów targnąć się na swoje życie i skoczyć z dachu. Tymczasem ekipa doktora Góry jedzie na wezwanie do teatru, gdzie podczas występu został ranny iluzjonista. Mężczyzna jest przebity ostrzem i uwięziony w skrzyni. Chwilę później na scenie dochodzi do kolejnego wypadku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także