Na sygnale: Happy End (204)

Na sygnale: Happy End (204)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Grzegorz Mołda
W skrócie:Zosia organizuje przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin. Podczas imprezy jej koledzy nagle zaczynają źle się czuć. Tymczasem ratownicy jadą na wezwanie do ciężarnej pacjentki, która zasłabła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Zosia organizuje przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin. Podczas imprezy jej koledzy nagle zaczynają źle się czuć. Tymczasem ratownicy jadą na wezwanie do ciężarnej pacjentki, która zasłabła. Na miejscu okazuje się, że kobieta zaczęła rodzić o miesiąc za wcześnie. Młoda matka jest w dodatku ciężko chora na serce, a jej dziecko ma wady genetyczne. Martyna i Piotr zabierają rodzącą do szpitala ze świadomością, że każda sekunda jest bardzo cenna dla zdrowia i życia poszkodowanej. Na nieszczęście, w karetce pęka opona...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także