Na sygnale: Gorzkie szczęście (263)

Na sygnale: Gorzkie szczęście (263)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Grzegorz Mołda
W skrócie:Zosia i Tomek przygotowują się do ślubu. Wiktor orientuje się, że stan zdrowia strażaka się pogarsza. Nie wie, jak powiedzieć o tym córce. Ratownicy jadą do pracownika, który uległ wypadkowi w biurze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 1 czerwca
za 4 dni
13:40 TVP 2 (z napisami)

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Piotr oznajmia kolegom, że oddał cały spadek na cele charytatywne. Wszyscy są zaskoczeni jego decyzją. Zosia i Tomek rozpoczynają przygotowania do ślubu. Razem ćwiczą swój weselny taniec. W tym czasie Wiktor orientuje się, że stan zdrowia młodego strażaka znów się pogarsza. Chłopak upuszcza szklankę z wodą i przyznaje, że od pewnego czasu drętwieją mu ręce. Załamany Banach odwiedza ojca. Zwierza mu się ze swojego problemu. Nie wie, jak wyznać córce, że jej ukochany ma symptomy nawrotu choroby i prawdopodobnie nie zostało mu wiele czasu. Niebawem podczas dyżuru Wiktor musi udzielić pomocy starszemu mężczyźnie, który zasłabł na ulicy. Okazuje się, że pacjent ma kłopoty z pamięcią. Doktor Góra podczas kolejnej interwencji trafia na nastolatka, który symuluje atak wyrostka. Jedzie także z zespołem do pracownika korporacji, który w biurze spadł z drabiny i doznał urazu kręgosłupa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także