Na sygnale: Gdyby nie ty (373)

Na sygnale: Gdyby nie ty (373)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Milena Dutkowska
W skrócie:Czarek prosi Annę, by dała jego kolegom z ośrodka lekcję udzielania pierwszej pomocy. W drodze na miejsce Reiter nagle traci przytomność. Zespół Wiktora jedzie do porodu w sklepie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Czarek prosi Annę, by dała jego kolegom z ośrodka lekcję udzielania pierwszej pomocy. W drodze na miejsce Reiter nagle zaczyna źle się czuć i traci przytomność. Nastolatek dzwoni na pogotowie, ale gdy okazuje się, że karetka może przyjechać dopiero za pół godziny, wzywa Benia. Zespół Wiktora jedzie do porodu w sklepie. Ratowników zaczepia mężczyzna, który przedstawia się jako profesor Konstanty Szot, ginekolog. Wszystko wskazuje na to, że to jednak oszust.

Występują (pokaż wszystkich)