Na sygnale: Dzień wolny (95)

Na sygnale: Dzień wolny (95)

6.2/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur
Reżyseria:Leszek Korusiewicz, Krzysztof Kasior
W skrócie:Wiktor udaje się z córką na wycieczkę do lasu. Na parkingu ich uwagę zwraca ciężarówka. Okazuje się, że w środku są uwięzieni imigranci. Ekipa dr. Góry śpieszy z pomocą mężczyźnie choremu na serce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 12 grudnia
dziś
7:55 TVP Seriale
wtorek, 12 grudnia
dziś
16:15 TVP Seriale
środa, 13 grudnia
jutro
7:25 TVP Seriale

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Wiktor bierze w pracy jednodniowy urlop. Wykorzystuje go, by spędzić czas z córką. Razem udają się na wycieczkę do lasu. Na parkingu ich uwagę zwraca ciężarówka. Okazuje się, że w środku są uwięzieni ludzie, nielegalni imigranci. Tymczasem ekipa doktora Góry śpieszy z pomocą mężczyźnie choremu na serce. Przywozi go do szpitala w Leśnej Górze. Pech chce, że Artur i jego pacjent zostają uwięzieni w windzie, która odmawia posłuszeństwa. Ten drugi wpada w panikę i traci przytomność.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także