Na sygnale: Dwie szklanki wody (730)
| Występują: | Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Adrianna Jagiełło, Dariusz Wieteska |
|---|---|
| Reżyseria: | Sara Bustamante-Drozdek |
| W skrócie: | Do ekipy dołącza Róża, która od razu dobywa sympatię Wiktora. Okazuje się, że została przeniesiona, bo padła ofiarą mobbingu. Alek mówi Rodzynowi o problemach ze wspólnikami. Prosi go o wsparcie. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| środa, 3 czerwca za 13 dni |
17:30 | TVP Nauka (z napisami) |
Opis
Kolejne perypetie grupy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie Wiktora (Wojciech Kuliński), Birtney (Paulina Zwierz) czy Benia (Hubert Jarczak).
W tym odcinku
Do ekipy ratowników dołącza Róża Potocka, która od razu dobywa sympatię Wiktora. Okazuje się, że została przeniesiona, ponieważ padła ofiarą mobbingu. Podczas swojego pierwszego dyżuru razem z Britney i Nowym zajmuje się ona ofiarą zatrucia. Kolejna pacjentka to dziewczyna, która ma problem z oddaniem moczu. Zespół musi również pomóc chorej z gorączką i krwawieniem z oczu. Alek mówi Rodzynowi o problemach ze wspólnikami. Prosi go o wsparcie.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Piątkowski
jako doktor Artur Góra -
Lea Oleksiak
jako doktor Anna Reiter -
Adrianna Jagiełło
-
Dariusz Wieteska
jako ratownik Piotr Strzelecki -
Kamil Wodka
jako Nowak "Nowy" -
Edyta Bełza
jako Zosia Banach -
Anna Wysocka-Jaworska
jako Barbara Wszołek -
Wojciech Zygmunt
jako Kuba -
Anna Wysocka
jako Basia Wszołek -
Amelia Radecka
jako Olga -
Justyna Sieniawska
jako doktor Beata Górska -
Monika Mazur-Chrapusta
jako Martyna -
Monika Sołubianka
jako Waleria -
Krystyna Tkacz
jako Wiesława Góra -
Paulina Zwierz
jako Julka vel Britney -
Jarosław Gruda
jako Zdzisław -
Adam Turczyk
jako ratownik Alek Klis -
Anna Kuc
jako Lena -
Klaudia Janas
jako Karolina -
Krzysztof Paszkowski
-
Łukasz Gosławski
-
Anna Lemieszek
jako Wanda Lisicka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Sara Bustamante-Drozdek
reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Julian! Ratunku! (907) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 21 maja 14:35 i 4 późniejsze emisje
- Na sygnale: Nigdy cię nie zapomnę (452) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 21 maja 16:30 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Oj, Karol (453) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 21 maja 17:05 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: To się nie sprzeda (703) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 21 maja 17:30
- Na sygnale: Na każde wezwanie stawię się... (704) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 21 maja 18:00
- Na sygnale: Zwycięski los (705) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 21 maja 18:25
- Na sygnale: Małe, wielkie kłamstewka (451) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 22 maja 6:30
- Na sygnale: Studencka impreza (761) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 22 maja 10:00
- Na sygnale: Drobne ulepszenie (762) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 22 maja 10:30
- Na sygnale: Monogamia rotacyjna (565) - serial fabularno-dokumentalny - piątek, 22 maja 11:20