Na sygnale: Długodystansowiec (270)

Na sygnale: Długodystansowiec (270)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Grzegorz Mołda
W skrócie:Koledzy organizują dla Lidki przyjęcie w szpitalu z okazji zbliżających się narodzin jej pierwszego dziecka. Kuba kończy romans z Górską. Jest rozczarowany, ponieważ liczył na poważny związek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Koledzy organizują dla Lidki przyjęcie w szpitalu z okazji zbliżających się narodzin jej pierwszego dziecka. Przynoszą balony, prezenty i tort. Chcą, by dziewczyna choć na chwilę zapomniała o swoich obawach i problemach. Na imprezie brakuje jednak Roberta. Były narzeczony ratowniczki zerwał kontakt ze wszystkimi i zniknął. Artur próbuje ukryć ten fakt przed ukochaną. Prosi o pomoc Martynę, która także okłamuje koleżankę. Mówi jej, że Podolak zgubił telefon. W tym czasie doktor Góra zgłasza zaginięcie weterana na policji. Kuba kończy romans z Górską. Jest rozczarowany, ponieważ liczył na poważny związek. Do tego niebawem przyłapuje swojego ojca Ryszarda z młodą kochanką. Zdenerwowany senior chwyta się za serce i traci przytomność. Szczęsny wzywa kolegów. Podążając za instrukcjami Anny rozpoczyna reanimację. Wiktor trafia na dyżurze na nastolatka, który doznał ciężkiego urazu podczas gry w piłkę. Chłopak nagle przestaje oddychać.

Występują (pokaż wszystkich)