Na sygnale: Czas się żegnać (252)

Na sygnale: Czas się żegnać (252)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
W skrócie:Piotr odwiedza pacjentkę, której obiecał przywieźć ulubiony tonik. Znajduje ją nieprzytomną. Mimo szybkiej pomocy kobieta umiera. Wychodzi na jaw, że ustanowiła ratownika swoim spadkobiercą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 22 lutego
dziś
17:20 TVP HD
piątek, 28 lutego
za 6 dni
3:20 TVP HD

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Ekipa doktora Góry trafia na wyjątkowo nieprzyjemną pacjentkę, która traktuje ratowników z góry. Piotr jednak chce być dla niej miły. Obiecuje, że przywiezie po pracy jej ulubiony tonik. Gdy spełnia obietnicę i wraca do jej mieszkania, znajduje ją nieprzytomną. Mimo szybkiej pomocy pani Irena umiera. Jedynym spadkobiercą majętna kobieta ustanawia Piotra. Wiktor coraz bardziej martwi się o Nowego. Gabryś z powodu rozstania z ukochaną wpada w depresję i sięga po alkohol. Tomek odzyskuje przytomność po operacji mózgu. Cały czas wspiera go Zosia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także