Na sygnale: Child Alert (429)
Występują: | Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska |
---|---|
Reżyseria: | Grzegorz Waller |
W skrócie: | Martyna i Piotr o poranku słyszą krzyk swojej sąsiadki, której córka Tosia zaginęła w drodze do szkoły. Kobieta podejrzewa, że uprowadził ją były mąż, który został pozbawiony praw rodzicielskich. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.
W tym odcinku
Martyna i Piotr o poranku słyszą krzyk swojej zdenerwowanej sąsiadki Ilony, której córka Tosia zaginęła w drodze do szkoły. Przerażona kobieta podejrzewa, że dziecko uprowadził jej były mąż, który został pozbawiony praw rodzicielskich. Basia oświadcza Martynie, że Adam zdecydował się zawalczyć w sądzie o naprzemienną opiekę nad synem. Strzelecka, próbując zmotywować koleżankę, namawia ją, by wreszcie odbyła z byłym mężem szczerą rozmowę. Gdy obie kobiety udają się do dyspozytorni, odkrywają, że Wszołek odebrał telefon od zaginionej Tosi. Okazuje się, że dziewczynka zadzwoniła z samochodu swojego porywacza i powiedziała, że jest ranna. Tymczasem Piotr bierze udział w radiowym konkursie, w którym udaje mu się wygrać romantyczną kolację dla dwojga. Martyna chce jednak spędzić wieczór w towarzystwie męża w domu. Na dodatek wyznaje Strzeleckiemu, że go bardzo kocha. Z kolei Artur odkrywa, że jego małżeństwu zagraża kryzys. Podczas dyżuru lekarz odpowiada na wezwanie i jedzie do mężczyzny, który nagle zasłabł w parku. Gdy dociera na miejsce, okazuje się, że pacjentowi pierwszej pomocy zdążyli udzielić Wielecki i Górska, którzy spotkali się podczas joggingu.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Kuliński
jako doktor Wiktor Banach -
Tomasz Piątkowski
jako doktor Artur Góra -
Lea Oleksiak
jako doktor Anna Reiter -
Dariusz Wieteska
jako ratownik Piotr Strzelecki -
Konrad Darocha
jako ratownik Adam Wszołek -
Monika Mazur
jako ratownik Martyna Kubicka -
Anna Haba
jako ratownik Lidka Chowaniec -
Kamil Wodka
jako Nowak "Nowy" -
Edyta Bełza
jako Zosia Banach -
Anna Wysocka-Jaworska
jako Barbara Wszołek -
Marcin Grzymowicz
jako doktor Potocki -
Wojciech Zygmunt
jako Kuba -
Marcelina Zawadzka
-
Anna Wysocka
jako Basia Wszołek -
Katarzyna Joda
-
Michał Przybysz
-
Marta Wiktorowska
-
Iga Górecka
jako Ruda -
Tomasz Skrzypniak
-
Eryk Pawlikowski
-
Hanna Chojnacka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Grzegorz Waller reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Prawda za drzwiami (183) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 6:25
- Na sygnale: Topielec (184) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 6:55 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Nic nie będzie jak dawniej (269) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 10:00
- Na sygnale: Długodystansowiec (270) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 10:30
- Na sygnale: Serce nie sługa (517) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 11:20
- Na sygnale: Nie odchodź! (518) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 11:50
- Na sygnale: Wiara czyni cuda (185) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 16:20 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Ryzykowna gra (186) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 16:55 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: I co teraz? (541) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 21:20 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Ognisty pad thai (542) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 21:45 i 1 późniejsza emisja