Na sygnale: Cała prawda i tylko prawda (650)
| Występują: | Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska |
|---|---|
| Reżyseria: | Marta Minorowicz |
| W skrócie: | Przesłuchiwani Wiktor i Benio zapewniają swoim ukochanym alibi. Podczas dyżuru ekipa Banacha musi pomóc mężczyźnie, który doznał paraliżu ciała i nie jest zdolny do wykonania jakiegokolwiek ruchu. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Kolejne perypetie grupy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie Wiktora (Wojciech Kuliński), Birtney (Paulina Zwierz) czy Benia (Hubert Jarczak).
W tym odcinku
Przesłuchiwani Wiktor i Benio zapewniają swoim ukochanym alibi. Podczas dyżuru ekipa Banacha musi pomóc mężczyźnie, który doznał ogólnego paraliżu ciała i nie jest zdolny do wykonania jakiegokolwiek ruchu. Pacjentem zespołu Vicka jest natomiast budowlaniec, który w pracy zaczął się nagle dziwnie zachowywać, spadł z drabiny i stracił władzę w nogach. Alek jest przekonany, że prześladuje go pech. Stara się go pozbyć przed kolejnym spotkaniem z Bereniką.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Kuliński
jako doktor Wiktor Banach -
Tomasz Piątkowski
jako doktor Artur Góra -
Lea Oleksiak
jako doktor Anna Reiter -
Dariusz Wieteska
jako ratownik Piotr Strzelecki -
Monika Mazur
jako ratownik Martyna Kubicka -
Kamil Wodka
jako Nowak "Nowy" -
Edyta Bełza
jako Zosia Banach -
Anna Wysocka-Jaworska
jako Barbara Wszołek -
Wojciech Zygmunt
jako Kuba -
Anna Wysocka
jako Basia Wszołek -
Amelia Radecka
jako Olga -
Justyna Sieniawska
jako doktor Beata Górska -
Monika Mazur-Chrapusta
jako Martyna -
Hubert Jarczak
jako doktor Beniamin Vick -
Monika Sołubianka
jako Waleria -
Krystyna Tkacz
jako Wiesława Góra -
Paulina Zwierz
jako Julka vel Britney -
Jarosław Gruda
jako Zdzisław -
Adam Turczyk
jako ratownik Alek Klis -
Anna Kuc
jako Lena -
Klaudia Janas
jako Karolina
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Marta Minorowicz
reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Kuchenne reanimacje (574) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 20 marca 8:00 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Sekrety i kłamstwa (575) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 20 marca 8:30 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Zakładnicy (576) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 20 marca 9:05 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Grzechy młodości (671) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 20 marca 10:00
- Na sygnale: Długie cienie dobrych chwil (672) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 20 marca 10:30
- Na sygnale: Cena strachu (439) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 20 marca 11:20
- Na sygnale: Jak pies z kotem (440) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 20 marca 11:50
- Na sygnale: Ostatni rzut oka (864) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 20 marca 14:35 i 4 późniejsze emisje
- Na sygnale: Męskie sprawki (408) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 20 marca 16:20 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Ostateczny wybór (409) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 20 marca 16:55 i 3 późniejsze emisje
