Na sygnale: Być jak Banach (108)
| Występują: | Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur |
|---|---|
| Reżyseria: | Leszek Korusiewicz |
| W skrócie: | Ekipa Banacha jedzie na teren uniwersytetu, gdzie zasłabła starsza kobieta. Następne wezwanie napływa z willi, w której mężczyzna w średnim wieku stracił przytomność podczas igraszek z młodą kochanką. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.
W tym odcinku
Ekipa doktora Banacha jedzie na teren uniwersytetu, gdzie zasłabła starsza kobieta. Następne wezwanie napływa z willi, w której mężczyzna w średnim wieku stracił przytomność podczas igraszek z dużo młodszą kochanką. Zosia wyznaje Karolinie, że zgubiła klucze do mieszkania i prosi o pomoc. Oszustka korzysta z okazji i kradnie klucze należące do Banacha. W tym czasie Góra odpowiada na wezwanie do wypadku, podczas którego rozpędzone auto potrąciło kobietę w ciąży.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Kuliński
jako Wiktor Banach -
Dariusz Wieteska
jako Piotr Strzelecki -
Konrad Darocha
jako Adam Wszołek -
Monika Mazur
jako Martyna Kubicka -
Tomasz Piątkowski
jako Góra -
Agata Załęcka
jako Renata -
Lea Oleksiak
jako Anna
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Leszek Korusiewicz
reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Kryminał (413) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 7 marca 11:20
- Na sygnale: Bawić to się trzeba umieć! (414) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 7 marca 11:50
- Na sygnale: Maskarada (617) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 7 marca 14:40
- Na sygnale: Wyskoczyłam na pięć minut (618) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 7 marca 15:05
- Na sygnale: Mylne wrażenie (535) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 7 marca 15:30
- Na sygnale: Tak wygrać, to jak przegrać (531) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 7 marca 16:00
- Na sygnale: Boomerzy nie płaczą (533) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 7 marca 16:25
- Na sygnale: Charakterna maniura (534) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 7 marca 16:55
- Na sygnale: Obcy w domu (851) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 7 marca 18:20 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Kłamstwu stanowcze nie! (852) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 7 marca 18:50 i 3 późniejsze emisje