x

Na sygnale: Burza mózgów i nie tylko (530)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Wojciech Dudek, Lea Oleksiak
Reżyseria:Sara Bustamante-Drozdek
W skrócie:Na polu za miastem mężczyzna zostaje porażony piorunem. Na miejsce jedzie zespół Benia. Ekipa Góry (Tomasz Piątkowski) pomaga kobiecie, która utknęła w studzience. Pod ziemię schodzi Britney.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 27 maja
za 8 dni
16:55 TVP Seriale
wtorek, 28 maja
za 9 dni
16:25 TVP Seriale
środa, 29 maja
za 10 dni
6:55 TVP Seriale
czwartek, 30 maja
za 11 dni
6:30 TVP Seriale

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Na polu za miastem mężczyzna zostaje porażony piorunem. Na miejsce jedzie zespół Benia. Pomocy ratowników potrzebuje również spacerowicz, który reanimował poszkodowanego i u którego doszło do uszkodzenia rozrusznika serca. Sytuacja okazuje się kryzysowa, ponieważ ekipa ma do dyspozycji tylko jeden defibrylator. Zespół Góry pomaga kobiecie, która utknęła w studzience kanalizacyjnej. Okazuje się, że pod ziemią może być uwięzione także dziecko. Britney podejmuje decyzję o zejściu do kanału. Tymczasem Wiesława zaprasza Artura na wernisaż wystawy prac studentów. Góra i Zdzisio robią wszystko, by nie dopuścić do imprezy, na której mają być pokazywane akty seniorki. Martyna nakłania Piotra, by pilnował budowlańców, którzy stawiają ich dom. Ekipa fachowców wyciąga z ziemi kufer pełen starych monet.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także