x

Na sygnale: Bez odbioru (206)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Anna ma zostać przeniesiona do hospicjum, co martwi Wiktora. W szpitalu zjawia się Potocki, by odwiedzić byłą żonę. Góra jedzie wraz z ekipą na wezwanie do nastolatki, która złamała nogę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Anna ma zostać przeniesiona do hospicjum, co bardzo martwi Wiktora. W szpitalu niespodziewanie zjawia się Potocki, by odwiedzić byłą żonę. Doktor Góra jedzie wraz z ekipą na wezwanie do nastolatki, która złamała nogę podczas rajdu rowerowego. Po drodze karetka zostaje jednak unieruchomiona. Okazuje się, że ktoś położył na drodze deskę z gwoździami. Gdy ratownicy idą po ranną pieszo, znajdują w lesie chłopaka z odciętą ręką. Chwilę później na miejsce wypadku dociera Kuba, który od razu zaczyna flirtować z Martyną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)