Na sygnale: Ani słowa (215)

Na sygnale: Ani słowa (215)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Ratownicy próbują pomóc mężczyźnie, który nagle zaczął się dziwnie zachowywać. Pacjent zniknął, zanim karetka dotarła na miejsce. Piotr odnajduje w końcu chorego na dachu pobliskiego budynku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Agnieszka kończy terapię i chce odzyskać syna. Piotr i Martyna nie są szczęśliwi z tego powodu. W pracy ratownicy próbują pomóc mężczyźnie, który nagle zaczął się dziwnie zachowywać. Niestety, pacjent zniknął, zanim karetka dotarła na miejsce. Piotr odnajduje w końcu chorego na dachu pobliskiego budynku. Banach robi wszystko, by uchronić pacjenta przed upadkiem. Tymczasem ekipa doktora Góry jedzie nad Wisłę, gdzie nastolatka została uderzona w głowę bomem na żaglówce. Nowak przypadkiem dostrzega, jak jedna z dziewczyn na plaży wskakuje do wody pod wpływem alkoholu. Ratownik, mimo zakazu przełożonego, wchodzi do rzeki, by ją uratować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także