Na straży wybrzeża 8 (8)

(Ocean Patrol 8)

serial dokumentalny   od 12 lat
W skrócie:Pewien mężczyzna pojawia się wśród pływających ludzi na skuterze wodnym, pędząc z nieprawdopodobną szybkością. Policja rusza za nim w pościg. Gdy uda się go w końcu dopaść, on wszystkiego się wypiera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia pracę ludzi patrolujących i chroniących najważniejsze nowozelandzkie szlaki wodne. Nowa Zelandia posiada bowiem jedną z najdłuższych linii brzegowych na całym świecie - żeglarstwo i plaże w dużej mierze ukształtowały tożsamość tego kraju. Morski charakter tego miejsca wyróżnia się na tle całego świata. Pracownicy ministerstwa rybołówstwa oraz oficerowie morskiej policji muszą jednak walczyć z takimi zagrożeniami, jak świetnie zorganizowane międzynarodowe siatki kłusowników, gangi, które ogołacają dno morskie z cennych ślimaków paua w przerwach pomiędzy uprawą konopii siewnych, czy w końcu nielegalne kłusownictwo ryb i skorupiaków.

W tym odcinku

Pewien mężczyzna pojawia się wśród pływających ludzi na skuterze wodnym, pędząc z nieprawdopodobną szybkością. Policja rusza za nim w pościg. Gdy uda się go w końcu dopaść, "szybki Bill" próbuje się wszystkiego wyprzeć.

Zobacz także