Na straży wybrzeża 8 (7)

(Ocean Patrol 8)

serial dokumentalny   od 12 lat
W skrócie:Na brzeg zostaje wyrzucony pakunek, obciążony łańcuchami. Wszystko wskazuje na egzekucję w stylu mafii. I rzeczywiście - wkrótce okazuje się, że zawartość paczki jest przerażająca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia pracę ludzi patrolujących i chroniących najważniejsze nowozelandzkie szlaki wodne. Nowa Zelandia posiada bowiem jedną z najdłuższych linii brzegowych na całym świecie - żeglarstwo i plaże w dużej mierze ukształtowały tożsamość tego kraju. Morski charakter tego miejsca wyróżnia się na tle całego świata. Pracownicy ministerstwa rybołówstwa oraz oficerowie morskiej policji muszą jednak walczyć z takimi zagrożeniami, jak świetnie zorganizowane międzynarodowe siatki kłusowników, gangi, które ogołacają dno morskie z cennych ślimaków paua w przerwach pomiędzy uprawą konopii siewnych, czy w końcu nielegalne kłusownictwo ryb i skorupiaków.

W tym odcinku

Na brzeg zostaje wyrzucony spory pakunek, obciążony dodatkowo łańcuchami. Śledczy ruszają do pracy. Wszystko wskazuje na egzekucję w stylu mafii. I rzeczywiście - już wkrótce okaże się, że zawartość paczki jest naprawdę przerażająca.