Na ratunek starociom: Młyn Bent Mountain (4)

Na ratunek starociom: Młyn Bent Mountain (4)

(Salvage Dawgs: Bent Mountain Mill)

serial dokumentalny USA 2012   b.o.
W skrócie:Black Dog udają się do młyna, w którym w czasach świetności mielono pszenicę i inne zboża. Próbuje uratować wyposażenie Bent Mountain Mill. Robert kupuje urządzenie do ćwiczeń z końca lat 50. XX w.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Eksperci Mike Whiteside, Robert Kulp, Lloyd Crago i ich ekipa Black Dog zajmują się wynajdowaniem perełek wśród elementów wystrojów wnętrz. Odwiedzają podupadające budynki, by odnalezione tam przedmioty odrestaurować i sprzedać z zyskiem. Wśród ich skarbów znajdują się m.in. żeliwny zlew, witraż okienny, gzyms kominka z marmuru Carrara oraz łoże z baldachimem. Ponadto zespół przerabia porzuconą wannę na sofę, konstruuje ławę ze starego wezgłowia i tworzy interesujący żyrandol z beczki po winie. Podróżując po Stanach Zjednoczonych ekipa Black Dog odwiedza nieruchomości, takie, jak przędzalnia bawełny z XIX wieku w Północnej Karolinie czy chata nad jeziorem w stanie Wirginia.

W tym odcinku

Ekipa Black Dog udaje się do zabytkowego młyna, w którym w czasach świetności mielono pszenicę i inne zboża. Próbuje uratować wyposażenie Bent Mountain Mill. Robert kupuje urządzenie do ćwiczeń z końca lat 50. XX wieku.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także