Na ratunek starociom: Marina w Wirginii (6)

Na ratunek starociom: Marina w Wirginii (6)

(Salvage Dawgs 5: Portside Marina)

serial dokumentalny USA   b.o.
W skrócie:Obrońcy zabytków ratują dziób i rufę łodzi znad jeziora Smith Mountain w Moneta w stanie Wirginia. Ekipa tnie na kawałki starą furgonetkę Chevroleta na potrzeby ściennej dekoracji na zamówienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ekipa "Obrońców zabytków" powraca, by ratować i restaurować cenne przedmioty. Najpierw jej członkowie zwiedzają Drayton Mill, dawną fabrykę tekstyliów w Południowej Karolinie, gdzie znajdą ogromny wentylator i zawory. W tym samym czasie Mike konstruuje ze starego skrzydła samolotu nowe biurko do swojego biura. Następnie ekipa udaje się do dawnego Pierwszego Banku Narodowego w Północnej Karolinie, gdzie znajdzie nadające się do renowacji okna z szybami zbrojonymi drutem. W warsztacie Robert buduje bar z łodzi wydobytej z jeziora Smith Mountain.

W tym odcinku

Obrońcy zabytków ratują dziób i rufę łodzi znad jeziora Smith Mountain w Moneta w stanie Wirginia. Ekipa tnie na kawałki starą furgonetkę Chevroleta na potrzeby ściennej dekoracji na zamówienie. Nowe członkinie zespołu, Molly May i Stella, debiutują w programie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także