×

Na ratunek 112: Walka o dziecko (463)

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Aneta bardzo wcześnie zaszła w ciążę. Teraz samotnie wychowuje 5-letniego Kacperka. Uważa, że rozwód z ojcem chłopca był dobrą decyzją. Nie wie, że małżeństwo rozpadło się z powodu intryg jej matki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Aneta bardzo wcześnie zaszła w ciążę i teraz samotnie wychowuje 5-letniego Kacperka. Kobieta uważa, że rozwód z ojcem chłopca, Jakubem, był najlepszą decyzją jej życia. Kobieta nie wie, że małżeństwo rozpadło się z powodu intryg jej matki, która nigdy nie lubiła zięcia. Kobieta próbuje także przekonać Anetę, że Jakub ma zły wpływ na Kacperka. Będąca pod ogromnym wpływem matki kobieta, postanawia ograniczyć byłemu partnerowi prawo do opieki nad dzieckiem. Zdesperowany Jakub porywa syna. Wraz z chłopcem ulega wypadkowi.