×

Na ratunek 112: Uczulona na składnik botoksu mdleje w zakładzie kosmetycznym / Chłopak przywiózł chorobę tropikalną z wakacji (150)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Anna Limanowska prosi koleżankę kosmetyczkę, aby wstrzyknęła jej botox. Chwilę po wprowadzeniu preparatu Anna traci przytomność. Okazało się, że kobieta ma nadwrażliwość na substancję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Anna Limanowska dba o swój wygląd, bardzo dużo ćwiczy i prowadzi zdrowy tryb życia. Chcąc jeszcze bardziej się odmłodzić i zlikwidować zmarszczki, prosi koleżankę kosmetyczkę, aby wstrzyknęła jej botox. Chwilę po wprowadzeniu preparatu Anna traci przytomność i spada z fotela. Okazało się, że kobieta ma nadwrażliwość na substancję i doszło do porażenia mięśni oddechowych, co doprowadziło do zaburzeń oddychania. Po powrocie z wycieczki do Afryki samopoczucie Adama nagle się pogarsza. Zaniepokojona Gosia - koleżanka z pracy - dzwoni pod 112. Okazuje się, że mężczyzna zachorował na Gorączkę Zachodniego Nilu.