×

Na ratunek 112: Taksówkarz (539)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Taksówkarz Michał Kurzawski zauważa na postoju swojego kolegę, który czołga się, zostawiając za sobą ślady krwi. Ranny umiera na jego rękach. Policjantom nie udaje ustalić sprawcy napadu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Taksówkarz Michał Kurzawski i jego żona Anna oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Gdy pewnego dnia ma już wracać do domu, zauważa na postoju swojego kolegę, który czołga się, zostawiając za sobą ślady krwi. Natychmiast dzwoni na numer alarmowy, ale ranny umiera na jego rękach. Policjantom nie udaje ustalić sprawcy napadu. Niebawem Michał kończy kurs na peryferiach miasta. Gdy chce wracać do bazy, do jego auta wsiada nastoletni chłopak z dziewczyną. Kierowca rozpoznaje w nich napastników, którzy zabili jego przyjaciela. Szybko opuszcza taksówkę i próbuje wezwać pomoc.