×
Na ratunek 112: Świadek (581)

Na ratunek 112: Świadek (581)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Rafał i jego żona Marta świętują trzecią rocznicę ślubu. Niespodziewanie w domu pary pojawia się koleżanka kobiety, Ilona. Informuje zgromadzonych, że właśnie wniosła pozew o rozwód.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 lipca
za 9 dni
8:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Rafał i jego żona Marta świętują trzecią rocznicę ślubu. Niespodziewanie w domu pary pojawia się koleżanka kobiety, Ilona. Informuje zgromadzonych, że właśnie wniosła pozew o rozwód i prosi Martę, by świadczyła na jej korzyść podczas rozprawy sądowej. Okazuje się jednak, że znajoma nie może spełnić tej prośby, ponieważ sama romansowała z mężem Ilony. Zdradza kobieta wpada w histerię. W trakcie szarpaniny uderza Martę w brzuch. Kobieta mdleje i zaczyna krwawić z dróg rodnych. Okazuje się, że Marta była w ciąży. Rafał dzwoni pod numer alarmowy 112.