Na ratunek 112: Studenci pomagają dziecku i żonie agresywnego alkoholika /Oświadczył się dziewczynie - przez przypadek połknęła pierścionek (360)

Na ratunek 112: Studenci pomagają dziecku i żonie agresywnego alkoholika /Oświadczył się dziewczynie - przez przypadek połknęła pierścionek (360)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka i Maciek znajdują na klatce schodowej kamienicy przestraszonego chłopca. Mówi on, że ojciec zrobił krzywdę mamie. Irek ukrywa pierścionek zaręczynowy w deserze. Ukochana traci przytomność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Agnieszka i Maciek znajdują na klatce schodowej kamienicy przestraszonego chłopca. Dziecko wyznaje, że jego ojciec zrobił krzywdę mamie. Okazuje się, że mężczyzna się upił i jest agresywny. Maciek postanawia interweniować, ale zostaje pobity. Irek zamierza oświadczyć się swojej dziewczynie Ani. Za radą przyjaciół ukrywa pierścionek w deserze, który zamierza podać po uroczystym obiedzie. Ukochana jednak nie zauważa go i po zjedzeniu przysmaku natychmiast traci przytomność. Okazuje się, ze ma uczulenie na złoto.