Na ratunek 112: Rodzina przypadkowo trafia w środek gangsterskich porachunków / Winda (40)

Na ratunek 112: Rodzina przypadkowo trafia w środek gangsterskich porachunków / Winda (40)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Paweł, Gosia i ich syn Tobiasz podczas spaceru w lesie widzą, jak sterroryzowany przez gangsterów mężczyzna kopie dół. Małżonkowie wpadają w ręce bandytów. Tobiasz ucieka i dzwoni pod 112.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Rodzina Paprockich: Paweł, Gosia i ich syn, Tobiasz podczas wycieczki w lesie natrafiają na dramatyczną sytuację: sterroryzowany mężczyzna wykopuje dół pod okiem dwóch gangsterów. Paweł i Gosia wpadają w ręce złoczyńców. Tobiaszowi udaje się uciec niezauważonym. Chłopiec dzwoni pod 112. Jeden z gangsterów podczas przeczesywania okolicy natrafia na przerażonego Tobiasza. Wtedy właśnie wkracza policja i oswobadza chłopca. Funkcjonariusze osaczają drugiego gangstera. On jednak nie chce się poddać - bierze Gosię jako zakładniczkę...

Zobacz także