Na ratunek 112: Prozopagnozja (793)
| W skrócie: | Borys pracuje jako streetworker w fundacji wspierającej prostytutki. Kiedy jedna z nich prosi go o pomoc, zaprasza ją do siebie. Kobieta obezwładnia Borysa i okrada. Uraz ma poważne konsekwencje. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W programie zobaczymy historie, które mogą zdarzyć się każdemu z nas. Zdrowie, a nierzadko również życie bohaterów zależą od wiedzy i doświadczenia dyżurujących pod numerem 112 operatorów z Centrum Powiadamiania Ratunkowego. To właśnie ci anonimowi ludzie nawiązują pierwszy kontakt i instruują poszkodowanych przez telefon. Są odpowiedzialni za sukces akcji ratowniczej i dalsze losy potrzebujących pomocy ludzi. Sytuacje, z jakimi muszą się zmierzyć, balansują na granicy życia i śmierci.
W tym odcinku
Borys pracuje jako streetworker w fundacji wspierającej prostytutki. Jedną z nich, Dżesikę, darzy szczególną sympatią. Kiedy kobieta prosi go o pomoc, bez wahania zaprasza ją do siebie. Dżesika jednak uderza Borysa w głowę, a następnie okrada. Po urazie mężczyzna cierpi na prozapagnozję, czyli ślepotę twarzy. Nie jest w stanie rozpoznawać osób, które zna.
Zobacz także
- Na ratunek 112: Włamywacz (799) - serial paradokumentalny - noc wt./śr., 5 na 6 maja 4:35
- Na ratunek 112: Przypadek (800) - serial paradokumentalny - noc wt./śr., 5 na 6 maja 5:10 i 1 późniejsza emisja
- Na ratunek 112: Ciałopozytywni (621) - serial paradokumentalny - dziś, 6 maja 6:55
- Na ratunek 112: Pierwsza miłość (622) - serial paradokumentalny - dziś, 6 maja 7:25
- Na ratunek 112: Kłopotliwa ciąża (835) - serial paradokumentalny - dziś, 6 maja 7:30
- Na ratunek 112: Sierota (836) - serial paradokumentalny - dziś, 6 maja 8:00
- Na ratunek 112 (1159) - serial paradokumentalny - dziś, 6 maja 10:55 i 1 późniejsza emisja
- Na ratunek 112: Nauczyciel rysunku (458) - serial paradokumentalny - dziś, 6 maja 11:25
- Na ratunek 112 (1158) - serial paradokumentalny - dziś, 6 maja 16:30
- Na ratunek 112: Brzemię (801) - serial paradokumentalny - noc śr./czw., 6 na 7 maja 5:25
