×
Na ratunek 112: Porzucony (627)

Na ratunek 112: Porzucony (627)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Kamil zrywa z chorobliwie zazdrosną partnerką Ewą. Niebawem zakochuje się w Zosi. Para planuje ślub. W dniu ceremonii kobieta znika bez słowa. Ewa postanawia zająć się dawnym partnerem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Kamil zrywa ze swoją partnerką Ewą, ponieważ kobieta jest bardzo zazdrosna. Niebawem zakochuje się w Zosi. Para planuje ślub. W dniu ceremonii kobieta oznajmia Kamilowi, że nie może za niego wyjść. Bez słowa wyjaśnienia znika. Ewa postanawia zająć się dawnym partnerem i pocieszyć go. Kamil, który wciąż tęskni za Zosią, ignoruje objawy grypy i nie leczy się. Pewnego dnia traci przytomność na ławce w parku. Znajduje go Zosia. Kobieta dzwoni pod numer 112.