x

Na ratunek 112: Pierwsza miłość (622)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Miłosz przedstawia rodzinie Andżelikę. Dziewczyna okazuje się wulgarna, źle wychowana i wywiera bardzo złe wrażenie. Agata próbuje przekonać brata, że nie jest odpowiednią partnerką dla niego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Agata uważa, że je młodszy brat Miłosz od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Chłopak wyznaje siostrze, że zakochał się w koleżance z klasy. Kilku rad udziela nastolatkowi ojciec. Niebawem Miłosz przedstawia rodzinie Andżelikę. Dziewczyna okazuje się wulgarna, źle wychowana i wywiera bardzo złe wrażenie. Agata próbuje przekonać brata, że nie jest odpowiednią partnerką dla niego. Ten jednak ignoruje jej rady. Pewnego dnia Agata czyta na komunikatorze internetowym brata, że ten umówił się z ukochaną na libację. Dzieci mają tylko 12 lat.

Zobacz także