Na ratunek 112: Piękna matka (370)

Na ratunek 112: Piękna matka (370)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Angelika boryka się z zaburzeniami odżywiania. Nigdy nie czuła się akceptowana przez matkę. Dziewczyna zamawia tabletki, które mają pomóc jej schudnąć. Zażywa ich jednak więcej niż zalecono.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Nastoletnia Angelika boryka się z zaburzeniami odżywiania i niską samooceną. Dziewczyna nigdy nie czuła się akceptowana przez swoją matkę, Izę. Gdy zostaje zdiagnozowana jako bulimiczka, kobieta ponownie bagatelizuje problem. Również ojciec Angeliki, Mariusz, więcej czasu poświęca swojej nowej partnerce niż córce. Tymczasem dziewczyna zamawia w internecie tabletki, które mają pomóc jej schudnąć. Zażywa ich jednak więcej niż zalecono. Pobudzona dostaje ataku agresji i uderza głową w lustro. Lekarze w szpitalu wykrywają w jej krwiobiegu amfetaminę.