x
Na ratunek 112: Nastolatka ucieka z domu, aby powstrzymać rodziców przed rozwodem / Studentki odkrywają, że mężczyzna przetrzymuje żonę w piwnicy (349)

Na ratunek 112: Nastolatka ucieka z domu, aby powstrzymać rodziców przed rozwodem / Studentki odkrywają, że mężczyzna przetrzymuje żonę w piwnicy (349)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Dwunastoletnia Zosia bardzo przeżywa rozwód rodziców. Postanawia udawać ucieczkę, aby zbliżyć ich do siebie nawzajem. Ukrywa się w domu swoich nieżyjących dziadków. Wpada w tarapaty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Dwunastoletnia Zosia bardzo przeżywa rozwód rodziców. Postanawia udawać ucieczkę, aby zbliżyć ich do siebie nawzajem. Ukrywa się w domu swoich nieżyjących dziadków. Kiedy pojawia się w nim dziki lokator i odkrywa obecność dziewczynki, jej sytuacja dramatycznie się komplikuje... Tymczasem Maja i Ola są koleżankami ze studiów i wynajmują razem mieszkanie. Dziewczyny chcą dorobić przed świętami, sprzątając u ludzi. Kolega załatwia im pracę u bogatej rodziny pod miastem. Ola dzień wcześniej była na imprezie i nie wróciła do mieszkania na noc. Gdy Maja jest już prawie na miejscu, wydzwania do koleżanki, ale ta nie odbiera. Postanawia sama skontaktować się z właścicielem willi. Piotr instruuje ją, że dom ma być posprzątany perfekcyjnie. Potem mimo dnia wolnego mężczyzna musi wyjść do pracy. Tymczasem spóźniona Ola wreszcie dołącza do koleżanki. Przypadkowo wchodząc do piwnicy, odkrywa tam związaną i zakneblowaną kobietę...

Zobacz także