x

Na ratunek 112: Nałogowy palacz (528)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Ola i Jan przyjaźnią się z sąsiadem Krzysztofem. Ich córka Agata zachodzi z nim w ciążę. Wkrótce poślubia kochanka. Jej intencje nie są szczere - mężczyźnie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Ola i Jan przyjaźnią się ze swoim sąsiadem Krzysztofem, znanym w okolicy ekscentrykiem. Pewnego dnia znajomy informuje, że widział na ich posesji włamywacza. Ola dzwoni na policję. Okazuje się jednak, że rzekomym włamywaczem była dawno niewidziana córka pary, Agata. Gdy kilka tygodni później para wraca do domu z zakupami, zastaje dziewczynę całującą się Krzysztofem. Okazuje się, że Agata jest z nim w ciąży. Para bierze ślub. Wkrótce jednak okazuje się, że intencje Agaty nie były czyste, a Krzysztofowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.