Na ratunek 112: Mężczyzna wysłał siebie w paczce i doznał zawału płuca / Nie zachował ostrożności i został kopnięty przez konia (137)

Na ratunek 112: Mężczyzna wysłał siebie w paczce i doznał zawału płuca / Nie zachował ostrożności i został kopnięty przez konia (137)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Janek wysłał siebie w paczce do byłej dziewczyny. Długi czas, jaki spędził w kartonie, skutkuje problemami z krążeniem.Tomek przyjeżdża do znajomych, którzy mają stajnię. Zostaje kopnięty przez konia,

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Janek wysłał siebie w paczce do Uli, byłej dziewczyny. Zbyt długi czas, jaki spędził w kartonie, skutkuje problemami z krążeniem, a potem zawałem płuca. Pierwszej pomocy udziela mu Ula. Tomek przyjeżdża do przyjaciół, którzy mają stajnię. Postanawia zajrzeć do boksu i pogłaskać konia oraz dać mu trochę marchewki. Niestety chłopak nie zachowuje ostrożności i zostaje kopnięty przez zwierzę w klatkę piersiową.

Zobacz także