x

Na ratunek 112: Mężczyzna doznaje krwotoku w biurze. Masywne krwawienia z przewodu pokarmowego mogą doprowadzić do ciężkiego wstrząsu krwotocznego i śmierci / Kobieta w ciąży chorująca na cukrzycę pada ofiarą porwania (81)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Ciężarna Bogusia wchodzi do mieszkania, w którym zastaje włamywaczy. Przestępcy zamykają ją w piwnicy. Kobieta ma cukrzycę i zaczyna źle się czuć. Sytuacja może być bardzo niebezpieczna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Ciężarna Bogusia wchodzi do mieszkania, w którym zastaje włamywaczy. Przestępcy porywają kobietę. Bogusia odzyskuje przytomność w zimnej piwnicy. Wkrótce przychodzi do niej wspólniczka rabusiów, Dominika. Bogusia błaga ją o pomoc, ponieważ ma cukrzycę i zaczyna źle się czuć. Jacek jest pracownikiem biurowym. Przez przypadek słyszy rozmowę szefa i wnioskuje z niej, że niebawem może stracić pracę. Robi mu się słabo i idzie do toalety. Adam, kolega Jacka, dostrzega krople krwi na posadzce i razem z innymi pracownikami wywarza drzwi kabiny. Mężczyzna leży w kałuży krwi. Współpracownicy dzwonią pod 112.

Zobacz także