×
Na ratunek 112: Matka (582)

Na ratunek 112: Matka (582)

serial paradokumentalny Polska 2021   od 12 lat
W skrócie:Weronika wychowuje siostrzenicę. Matka dziewczynki, Anna, zostawiła ją po rozwodzie i wyjechała do Hiszpanii, szukać szczęścia. Obiecała przyjechać po dziecko. Po pięciu latach zjawia się w Polsce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 26 lipca
za 10 dni
6:30 Super Polsat (z napisami)

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Weronika Miłowska od 5 lat wychowuje swoją siostrzenicę, Justynę. Matka dziewczynki, Anna, zostawiła ją pod opieką kobiety po nieudanym małżeństwie i wyjeździe do Hiszpanii, gdzie postanowiła poszukać dla siebie i córki lepszego życia. Obiecała przyjechać po dziewczynkę. Weronika zgodziła się zająć Justyną bez namysłu. Mijały tygodnie, miesiące i lata. Nagle Anna wraca do Polski i zabiera Justynę od Weroniki, nie zważając na uczucia dziecka.