Na ratunek 112: Kobieta dostaje udaru podczas pikniku/Zagubiony w lesie (24)

Na ratunek 112: Kobieta dostaje udaru podczas pikniku/Zagubiony w lesie (24)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:W upalny dzień rodzina spędza czas w parku. Mama 3-letniej Oli mdleje. Jej mąż dzwoni na pogotowie, a następnie przeprowadza na żonie test na udar. Tymczasem podczas spaceru Jacek gubi się w lesie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

W upalny dzień rodzina spędza czas w parku. Mama 3-letniej Oli traci równowagę i upada na śliskim chodniku. Mdleje, ale po chwili odzyskuje przytomność. Jej mąż dzwoni na pogotowie, a następnie przeprowadza na żonie "test na udar". Wezwana karetka ratuje kobiecie życie. Podczas spaceru Jacek gubi się w lesie. Mija sporo czasu i nie udaje mu się znaleźć drogi. Dzwoni na 112, ale gdy dochodzą do niego odgłosy dzikich zwierząt, wpada w panikę.

Zobacz także